MASĀŽAS

Limfodrenāža ķermeņa labsajūtai

Limfātiskā drenāža ir zinātniski apstiprināta metode, kas nodrošina tūlītēju rezultātu. Šī tehnika ir balstīta uz viegliem masāžas paņēmieniem, ar dziļākām, pulsējošām kustībām kuņģa un zarnu trakta zonā. Masāžas galvenais mērķis ir stimulēt limfmezglu darbību, virzot limfas plūsmu atpakaļ asinsritē. Tā palīdz izvadīt lieko ūdeni un atkritumvielas no organisma, un uzlabot vispārēju - fiziskā un mentālā ķermeņa labsajūtu. Ieguvumi: - Detoksikācija - Samazina pietūkumu - Samazina ūdens aizturi - Samazina celulītu - Palīdz samazināt svaru - Uzlabo gremošanu - Samazina vēdera uzpūšanos un aizcietējumus - Paātrina dziedināšanās procesus - Uzlabo metabolismu un cirkulāciju (skābekļa apgādi) - Uzlabo imūnsistēmu - Veicina relaksāciju.

60 min 55 EUR

Ķermeņa skulpturējošā masāža

Efektīva masāža, kas kombinē limfodrenāžu, ķermeņa konturēšanu (izmanto dziļākas iedarbības paņēmienus) un vakuuma bankas, lai atbrīvotu taukšūnas, uzlabotu asinscirkulāciju un limfas drenāžu. Masāžas rezultātā tiek uzlabota ādas veselība, samazinās celulīts, izvadīts ārā liekais šķidrums un toksīni. Masāža uzlabo organisma metabolismu un ir lielisks papildinājums jūsu uztura un fizisko aktivitāšu rutīnai.

65 min 60 EUR

Holistiskā aromterapijas masāža

Piedzīvo dziļu relaksāciju, ķermeņa un prāta atjaunošanos ar dziedinošo masāžu, izmantojot 100% dabisku ēterisko eļļu maisījumus atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm: - Organisma attīrošā: eļļu maisījums stimulē limfu, attīra organismu no toksīniem un piemīt diurētiskas īpašības. (kadiķoga, saldais apelsīns, laims) - Organisma nomierinošā: nomierinošs aromterapijas eļļu maisījums, kam piemīt relaksējošas un miegu uzlabojošas īpašības. (lavanda, kumelīte, ylang ylang). - Imūnsistēmas stiprinošā: īpašs ēterisko eļļu maisījums, kas pozitīvi iedarbojas uz imūnsistēmu. (eikalipts + tējas koks).

60 min 45 EUR
75 min 55 EUR

Masāža topošajai māmiņai

Grūtniecība ir viens no īpašākajiem posmiem sievietes dzīvē. Šajā laikā notiek pārmaiņas gan fiziskajā, gan mentālajā ķermenī. Masāža, kas vērsta uz muskuļu atslābināšanu un vispārēju spriedzes mazināšanu ķermenī, būs piemērota grūtniecēm no 12. nedēļas. Masāžas pamatā ir viegli un efektīvi pieskārieni, lai uzlabotu limfas un asins cirkulāciju, tā samazinot tūsku, veicinot muskuļu atslābumu un uzlabojot vispārēju labsajūtu topošajai māmiņai. Grūtnieču masāža palīdzēs nostiprināt saikni starp māmiņu un mazuli. Masāžas laikā tiek izmantota 100% dabiska kamēlijas eļļa, kas ir īpaši piemērota ādas kopšanai grūtniecības laikā.

60 min 50 EUR

Klasiskā muguras masāža

Sildoša un uzmundrinoša masāža mugurai, kas mazinās fizisko un garīgo spriedzi. Masāžas mērķis ir uzlabot ādas un muskulatūras apasiņošanu un mazināt muskulatūras sasprindzinājumu. Masāžas laikā uzlabojas limfas plūsma, vielmaiņa un tiek stiprināta imūnsistēma. Pēc nepieciešamības tiek izmantotas vakuuma bankas, lai uzlabotu masāžas efektivitāti. Masāžu lieliski papildinās sildošas ēteriskās eļļas, kas pastiprinās masāžas pozitīvo iedarbību.

30 min 35 EUR

Attīrošs un atjaunojošs ķermeņa rituāls ar karstajiem jūras akmeņiem

Rituāls sākas ar ķermeņa attīrīšanu ar sausajām birstēm, kam seko atjaunojoša, pilna ķermeņa masāža, izmantojot karstos jūras akmeņus. Nomierinoši siltie akmeņi un antioksidantiem bagātā jojoba eļļa atvieglos muskuļu sāpes, palīdzēs noņemt vispārēju ķermeņa saspringumu, mazinās trauksmi un uzlabos miega kvalitāti. Masāžu lieliski papildinās saldā apelsīna, kumelītes vai eikalipta ēteriskās eļļas, kas pastiprinās rituāla pozitīvo iedarbību.

60 min 50 EUR

90 min 75 EUR
Attīrošs rituāls veselīgai muguras ādai

Rituāls sākas ar attīrošu skrubi un toniku, kas atbrīvos ādu no atmirušajām šūnām un normalizēs ādas ph līmeni. Turpinājumā mugurai tiek uzklāta attīroša maska, tās iedarbības laikā tiek veikta pēdu masāža uzsvaru liekot uz reflektorajiem punktiem. Pēc maskas iedarbības sekos muguras masāža atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm: - Nomierinoša muguras masāža: viegla, relaksējoša masāža, kas nomierinās ķermeni un mazinās garīgo spriedzi. - Klasiskā muguras masāža: dinamiska masāža, kas palīdzēs atbrīvot muskuļus, veicinās organisma atjaunošanos pēc fiziskās un garīgās slodzes.

60 min 45 EUR

Sambahana holistiskā, ajūrvēdas masāža

Pilna ķermeņa masāža sākas ar atbilstošu ajūrvēdas augu eļļas izvēli, kas atbilst jūsu individuālajai konstitūcijai jeb došai (vata, pitta, kapha). Pamatojoties uz jūsu konstitūciju, tiek izvēlēta īpaša mūzika, lai pastiprinātu organisma dabiskos dziedināšanās procesus. Šī dziedinošā masāža pozitīvi iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan ēterisko, mentālo un emocionālo. Strādājot ar enerģētiskajām līnijām un marmas punktiem, tiek stimulēta asinsrite un limfas cirkulācija, kas uzlabo nervu sistēmu, imūnsistēmu, kā arī gremošanas sistēmu.

120 min 80 EUR

Holistiskais pēdu rituāls vitalitātei un veselībai

Dziļi relaksējošais un kopjošais pēdu rituāls tiek uzsākts ar sildošu pēdu vannu un skrubi, kas sniegs attīrošu efektu. Kad pēdas ir sagatavotas tālākiem posmiem, seko viegla, vispārēja ķermeņa masāža. Tās laikā uzlabosies limfas attece un skābekļa apmaiņa organismā. Pēdu reflektorā masāža ilgst 30 min, kas dziļāk iedarbosies uz visu organismu, uzlabojot nervu darbību, mazinot sāpes ķermenī un atjaunojot enerģijas plūsmu. Turpinājumā Jūsu pēdas ietīs ar sildošu balzāmu, kā sastāvā ir īpaši izvēlētas, 100% dabiskas ēteriskās eļļas. Rituāla noslēgumā sandalkoka hidrolāts atsvaidzinās pēdas un mitrinošs krēms turpinās rituāla dziedinošo iedarbību.

95 min 65 EUR

Dzīvesveida un uztura konsultācija

Caur holistisku pieeju, kas aptver cilvēku kā fizisku, garīgu, emocionālu un intelektuālu kopumu, es palīdzu klientiem uzņemties atbildību par savu veselību un labsajūtu. Un apzināties, ka mūsos pašos ir spēks dziedināties, taču tam nepieciešama pamatīga sevis izpēte, sevis pieņemšana un apzināts darbs ar sevi. Konsultācijās ar mani tev radīsies jauna izpratne par uzturu, dzīvesveidu un savu ķermeni. Tas viss tev palīdzēs būtiski uzlabot sava fiziskā un garīgā ķermeņa pašsajūtu. Tev radīsies jauna izpratne par Dabu un to, ka Dabas elementi ir neatņemama daļa mūsu katra dziedināšanās procesos.

60 min 45 EUR

"VESELĪBA UN LABSAJŪTA IR ĶERMEŅA DABISKS STĀVOKLIS"